Минулої зими, під час акції протесту на Майдані Незалежності, біля стадіону виросли барикади, споруджені активістами опозиції, захищаючі себе від урядових сил.
Вуличні сутички в Києві забрали життя та здоров'я сотень людей.
Пам'ятні таблички, банери, українські прапори, квіти, свічки, гори булижників - пам'ять про Євромайдан і демонстрантах, що борються з силами Віктора Януковича, в Києві жива.
Як повідомляє sport-express.ua, з нагоди матчу «Металіст» - «Легія», делегація польського клубу, поклала квіти до меморіалів, розташованих поруч зі стадіоном «Динамо».

Зліва направо: Домінік Ебебенге - Директор з розвитку «Легії», Ізабела Кус - прес-секретар клубу, Марта Василюк - Департаменту спорту, Конрад Пашіневскі - керівник групи.

