Представники «Легії» поклали квіти до меморіалів загиблим на Майдані. ФОТО

Футбол України 22 Жовтня, 14:12 990
Представники «Легії» поклали квіти до меморіалів загиблим на Майдані. ФОТО    | 19-27
Представники «Легії» поклали квіти до колонади стадіону «Динамо».

Минулої зими, під час акції протесту на Майдані Незалежності, біля стадіону виросли барикади, споруджені активістами опозиції, захищаючі себе від урядових сил.

Вуличні сутички в Києві забрали життя та здоров'я сотень людей.

Пам'ятні таблички, банери, українські прапори, квіти, свічки, гори булижників - пам'ять про Євромайдан і демонстрантах, що борються з силами Віктора Януковича, в Києві жива.

Як повідомляє sport-express.ua, з нагоди матчу «Металіст» - «Легія», делегація польського клубу, поклала квіти до меморіалів, розташованих поруч зі стадіоном «Динамо».

Зліва направо: Домінік Ебебенге - Директор з розвитку «Легії», Ізабела Кус - прес-секретар клубу, Марта Василюк - Департаменту спорту, Конрад Пашіневскі - керівник групи.