Владислав Калітвінцев: «Головне - не дати «Ольборгу» зіграти в свою гру»

Динамо Київ 22 Жовтня, 16:00 847
Владислав Калітвінцев: «Головне - не дати «Ольборгу» зіграти в свою гру»   | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев поділився думкою про суперника своєї команди в завтрашньому виїзному матчі 3-го туру групового турніру Ліги Європи - датського «Ольборга».

- Якою мірою ви вже встигли вивчити «Ольборг»?

- На цьому тижні у нас було теоретичне заняття, повністю присвячене детальному розбору гри «Ольборга». Тренери розповіли нам про сильні і слабкі сторони суперника, так що уявлення про про скандинавів ми вже маємо. Крім того, вже в Ольборзі у нас, думаю, буде ще одна «теорія» на тему суперника.

- І що можеш сказати про «Ольборг«?

- Дуже хороша команда, яка вміє грати у футбол. І найголовніше завтра - не дати «Ольборгу» зіграти в свою гру. Щоб цього домогтися, необхідно буде діяти якомога компактніше, показати свій футбол, нав'язати його супернику.

- Хтось із футболістів «Олборга» звернув на себе увагу?

- Складно відповісти на це питання, тому що наш опонент сильний саме командними діями. Втім, при цьому варто виділити дуже високого нападника «Ольборга» з ростом під два метри. Він дійсно звертає на себе увагу, це гравець, який вміє користуватися своїм ростом, так що з ним потрібно буде діяти уважно.

- Питання не по грі. Нещодавно вийшло інтерв'ю твого батька, в якому він зізнався, що не впізнав тебе після періоду кар'єри в чеському «Словані», настільки ти змінився як професійний футболіст. Зізнайся, приємно було прочитати такі слова?

- Звичайно! В принципі, я не приховую, що період в «Словані» дуже допоміг мені в життєвому плані, так і в футбольному. Вважаю, це було абсолютно правильне рішення піти в оренду в цю команду. Півроку, проведені в Чехії, явно пішли мені на користь. Але ця частина моєї кар'єри вже в минулому, зараз усі мої думки - тільки про «Динамо», про те, щоб домагатися з командою нових перемог.

- І, напевно, домагатися, місця в основному складі «Динамо»?

- Безумовно. Таке завдання ставить перед собою кожен футболіст. Але тут все залежить тільки від мене - намагаюся своєю роботою довести, що гідний місця в «основі», - сказав Влад в інтерв'ю dynamo.kiev.ua