Олександр Призетка: «У «Динамо» не буде проблем з» Ольборгом»

Динамо Київ 22 Жовтня, 16:46 1001
Олександр Призетка: «У «Динамо» не буде проблем з» Ольборгом»  | 19-27
Колишній півзахисник київського «Динамо» та харківського «Металіста» Олександр Призетко в своєму прогнозі для Sport.ua на матчі групового турніру Ліги Європи за участю українських команд, вірить в успішний результат поєдинку для підопічних Сергія Реброва.

Колишній півзахисник київського «Динамо» та харківського «Металіста» Олександр Призетко в своєму прогнозі для Sport.ua на матчі групового турніру Ліги Європи за участю українських команд, вірить в успішний результат поєдинку для підопічних Сергія Реброва.

- У цій парі команд я думаю, що у динамівців не повинно бути проблем з датчанами. Підопічні Сергія Реброва знаходяться в хорошому ігровому тонусі. Після хороших матчів в Лізі Європи і чемпіонаті країни в команді відмінний морально-вольовий стан футболістів. Важливо, що у тренера «Динамо» є варіанти для ротації складу команди. У кожному турнірі він вибирає певну тактику на кожного суперника, підносячи сюрпризи своїм візаві. В Данії кияни зможуть здобути перемогу з запасом в один або в два м'ячі, - розповів Олександр.