Едмар: «Треба шукати проблеми в собі»

Футбол України 22 Жовтня, 20:18 803
Едмар: «Треба шукати проблеми в собі»   | 19-27
Гравець харківського «Металіста» Едмар прокоментував програш своєї команди у матчі проті «Легії» (0-1).

- Завжди можна знайти причину, але нам пора вже розібратися з собою. Так не можна, прикро так програти, особливо вдома, неприємно...

- Яку мету тепер матиме «Металіст»? Грати за гідність та ім’я клубу?

- Це наша професія, тому, перш за все ми повинні захищати свій клуб. Потрібно боротися до кінця.

- Чи заслуговувала «Легія» сьогоднішню перемогу?

- Спочатку ми непогано грали, були моменти, але допустили помилку і пропустили гол. Треба шукати проблеми в собі.

- Чи є в команді напруженість?

- Звичайно, результатів немає, це факт. Жалко наших уболівальників. Залишається тільки працювати, іншого виходу я не бачу.

- Минулого сезону «Металіст» відрізнявся точністю пасів і красою комбінацій. Чому не показуєте таку ж гру в цьому сезоні? Чи могло стати причиною втрата кількох ключових гравців?

- Звичайно, прийшли нові гравці, ще немає взаєморозуміння, тому помінялася гра. Намагаємося повернутися до тієї гри, яка у нас була раніше.

- З цими футболістами «Металіст» може повернутися на колишній рівень?

- Тільки працюючи ми можемо це довести.