- Завжди можна знайти причину, але нам пора вже розібратися з собою. Так не можна, прикро так програти, особливо вдома, неприємно...
- Яку мету тепер матиме «Металіст»? Грати за гідність та ім’я клубу?
- Це наша професія, тому, перш за все ми повинні захищати свій клуб. Потрібно боротися до кінця.
- Чи заслуговувала «Легія» сьогоднішню перемогу?
- Спочатку ми непогано грали, були моменти, але допустили помилку і пропустили гол. Треба шукати проблеми в собі.
- Чи є в команді напруженість?
- Звичайно, результатів немає, це факт. Жалко наших уболівальників. Залишається тільки працювати, іншого виходу я не бачу.
- Минулого сезону «Металіст» відрізнявся точністю пасів і красою комбінацій. Чому не показуєте таку ж гру в цьому сезоні? Чи могло стати причиною втрата кількох ключових гравців?
- Звичайно, прийшли нові гравці, ще немає взаєморозуміння, тому помінялася гра. Намагаємося повернутися до тієї гри, яка у нас була раніше.
- З цими футболістами «Металіст» може повернутися на колишній рівень?
- Тільки працюючи ми можемо це довести.