- Після матчу ви спілкувалися з Едмаром, говорили, що однобічно суддя реагував на зіткнення. Наскільки це заважало?
- С Едмаром ми розмовляли не про суддівство, а про те, що не заслужили виходити з такої групи. Своєю грою ми це не заслужили. Причина в тому, що команда зараз слабо виглядає, причина в нас, футболістах.
- Було видно, що у вас є бажання. Який момент ви вважаєте переломним?
- Бажання грати в футбол у мене завжди є. Потрібно дотримуватися звичайних футбольних принципів, весь світ так грає, у нас поки що цього немає і від цього такий результат.
- У зв'язку з цією поразкою, які завдання тепер стоять в єврокубках? Максимально перемагати в кожному матчі?
- Так, потрібно виходити, старатися, битися. Подивимося, як це буде. У футболі не завжди, коли ти б'єшся, щось виходить. Треба ж і грати в футбол, якісь комбінації награвати, у нас поки цього немає
- Чому гра «Металіста» в порівнянні з минулим сезоном виглядає більш непоказною?
- Це питання не до мене, є головний тренер, є керівництво, а футболісти виконують те, що нам говорять.