Олександр Горяїнов: «Не вистачило везіння»

Футбол України 22 Жовтня, 21:12 731
Олександр Горяїнов: «Не вистачило везіння»   | 19-27
Воротар «Металіста» Олександр Горяїнов, після матчу з «Легією», поспілкувався з журналістами.

- Не вистачило трошки везіння. Пенальті не забили. Не знаю, що ще й казати.

- Всі кажуть, що ви не заслуговуєте аби виходити з такої групи. Звичайно, відчувається втрата ключових гравців. Але залишається ім’я, за яке потрібно битись.

- Ми б’ємось. Не можу сказати, що ми не боремось, не викладаємось. Нажаль, самовіддачі не вистачає. Ми працюємо на тренуваннях, але, на жаль, поки що не виходить.

- Що з Юссуфом? Що там сталось?

- На скільки знаю, його повезли у лікарню. Там у нього щось із зв’язками сталось. Напевно надірвав, але не хочеться, щоб це підтвердилось.

- Багато проблем в «Металісті». Відсутність конкуренції, реалізація, ситуація з Юссуфом.

- На початку сезону втратили багато футболістів, лавка запасних коротшою стає.

- Настрою немає. Як ви будете налаштовуватись на Кубок, Чемпіонат?

- Ми самі залізли у цю яму, треба самим із неї вибиратись. Будемо старатись. Треба більше працювати на тренуваннях.

- Ви щось чули про Хав’єра? Кажуть, на наступному тижні повернеться?

- Читав в інтернеті, що вже незабаром повернеться. На жаль, він випав. А це ключовий гравець.

- Вас сьогодні розчарували захисники, які дали так вільно пройти одному гравцю?

- На жаль, ми пропускаємо дуже прості голи. Не лише захисники винні, але й вся команда.

- На наступні матчі групового етапу Ліги Європи варто випускати молодих гравців аби вони мали ігрову практику?

- Це питання до тренера. Кого він поставить до складу, той і буде грати.