«В четвер увечері ми граємо проти лідера групи та розуміємо, що повинні зробити все залежне від нас. Ми з великою повагою ставимося до своїх атакуючих гравців та наш захист повинен бути на висоті. Ми намагатимемося пройти далі в Лізі Європи. Домашні виступи в єврокубках нам вдалися добре, що дає нам велику довіру.
Глядачі не схочуть дивитися, як ми захищаємося проти київського «Динамо». Ми краще виглядаємо, коли контролюємо м’яч. Завтра намагатимемося контролювати гру.
Ми налаштовані на перемогу, але розуміємо, що нічия у грі з фаворитом групи, може стати хорошим результатом для нас», - наводить слова Нільсена видання «tv2nord.dk».