- «Динамо» - дуже хороший суперник, безумовно, кращий з тих, з ким нам довелося зустрічатися цієї осені. «Динамо» виграло у «Шахтаря», а ми всі бачили, як цей клуб забив сім м'ячів у ворота суперника по Лізі чемпіонів. Але ми не ставимо себе нижче суперника, адже будемо грати вдома за підтримки наших уболівальників, і я сподіваюся, що ми зможемо їх порадувати, - наводить слова Вюрца «dynamo.kiev.ua».
Расмус Вюрц: «Динамо» виграло у «Шахтаря», який забив сім м`ячів у ворота суперника по ЛЧ»
Капітан данського «Ольборга» Расмус Вюрц розповів про свої очікування перед матчем з київським «Динамо».