Максим Шацьких: «Не знаю, що має статися, щоб «Ольборг» переміг у цьому матчі»

Динамо Київ 23 Жовтня, 06:52 1300
Максим Шацьких: «Не знаю, що має статися, щоб «Ольборг» переміг у цьому матчі»  | 19-27
Екс-форвард «біло-синіх», автор двох м’ячів у ворота «Ольборга» - про сьогоднішній поєдинок киян з данцями.

«Динамо» точно не програє. Кияни зараз виглядають надзвичайно добре і я не знаю, що має статися, щоб «Ольборг» у цьому матчі переміг. У 1999-му, коли проти данців грали ми, в атаці суперники розраховували виключно на «стандарти». Вочевидь зараз ставка не зміниться. У боротьбі внизу шансів у «Ольборга» не бачу. Фізично кияни теж виглядають чудово. Тому єдине, на що може розраховувати «Ольборг» - поштовхатися при виконанні кутових і штрафних ударів. Якщо динамівці не допустять грубих помилок, то не програють», - цитує Шацьких ua-football.