Фанати «Легії» вивісили банер про приналежність українських територій Польщі. ФОТО

Футбол України 23 Жовтня, 07:05 2461
Фанати «Легії» вивісили банер про приналежність українських територій Польщі. ФОТО    | 19-27
Фанати варшавської «Легії» під час поєдинку Ліги Європи, в якому їхня команда у Києві обіграла харківський «Металіст», вивісили провокаційний для України банер.

На тлі польського прапора ультрас розмістили назви двох міст - українського Львова та литовської столиці Вільнюса. Поруч з назвою столиці Західної України також зображено міський герб часів Речі Посполитої. Таким чином вболівальники, очевидно, вирішили заявити про те, що дані території належать Польщі, - повідомляє «Обозреватель».