Марокканський півзахисник «Динамо» - про матч з «Ольборгом».
Перед відльотом до Данії Андрій Ярмоленко та Сергій Сидорчук в «Борисполі» заряджалися фантою, а Юнес Беланда пішов за кавою.
- Юнес, дивився матч «Шахтаря» в ЛЧ, як Луїс Адріано повторив рекорд Ліонеля Мессі?
- Так-так, забив п'ять голів, славна була гра, - цитує марокканця «Сегодня». - Але, знаєш, 7:0 або 1:0 - не це головне. Головне - кваліфікуватися в наступний етап. Можна і з рахунком 0:0 своїх цілей досягти.
- Але в Данію ви - за перемогою?
- Ну, звичайно. Ми на кожну гру виходимо за перемогою.
- Що знаєш про «Ольборг»?
- Вчора дивилися відео їхньої гри. Хороша команда, грають компактно. Якщо вони забивають в першому таймі, вони не програють з рахунком типу 0:6 (так «Ольборг» поступився «Стяуа» - Авт.).
- Проблема «Ольборга» цього сезону саме в тому, що вони мало забивають, і не тільки в першому таймі. Всього 10 голів в 11 матчах чемпіонату Данії, тоді як минулого сезону було 60 в 33-х.
- Я не дивлюся чемпіонат Данії, але бачив матч «Ольборга» зі «Стяуа» в першому турі Ліги Європи - якби датчани забили першими, виграли б вони. Як вони зробили потім з «Ріо Аве». В «Ольборзі» хороші гравці.
- Кого з них виділити?
- Ні, по прізвищах їх не знаю.