Андрій Несмачний: «Не треба рвати «Ольборг»

Динамо Київ 23 Жовтня, 09:26 980
Андрій Несмачний: «Не треба рвати «Ольборг»   | 19-27
Екс-гравець київського «Динамо» поділився своїм прогнозом на матч «Ольборг» - «Динамо».

Екс-гравець київського «Динамо» в інтерв'ю 1football.info поділився своїм прогнозом на матч «Ольборг» - «Динамо».

«Напевно, як я, так і вболівальники, хочуть побачити у виконанні «Динамо» таку ж впевнену гру, яку вони демонструють останні два місяці. Найголовніше, щоб нашій команді вдалося показати всі свої козирі.

Гравці розуміють, що якщо вони здобудуть три очки, то вирішать завдання виходу з групи. Але, звичайно, потрібно поважати і суперника - не треба нікого рвати. Досить буде спокійної і впевненої перемоги. Всі посилаються на те, що «Динамо» показує дуже переконливу гру. Команда знаходиться на ходу і тактично дуже грамотно діє на високій швидкості. Напевно, звідси і виходять такі висловлювання, що, мовляв, «Динамо» повинно порвати «Ольборг».

Але я б не став поспішати з такими заявами. Хочу відразу сказати, що буде непросто. Моменти у «Динамо» обов'язково будуть і якщо кияни зможуть реалізувати їх, то питання про переможця буде знято. Подивимося, чи зуміє команда Реброва показати таку реалізацію, яку вона демонструвала в останніх іграх.

Я очікую впевнену перемогу в цій грі. Дуже хочеться, щоб «Динамо» знову показало відмінну реалізацію і таку ж швидку та тактично грамотну гру. Якщо кияни зіграють на цьому рівні, то здобудуть впевнену перемогу», - зазначив Несмачний.