Юссуф вибув на 4 місяці

Динамо Київ 23 Жовтня, 15:47 979
Юссуф вибув на 4 місяці    | 19-27
Захисник «Металіста» Аїла Юссуф, контракт якого налеєжить київському «Динамо», трамвував коліно у матчі з «Легією», повернеться на поле не раніше березня 2015 року.

Про це повідомляє телеканал «Футбол», посилаючись на свої джерела.

Операція буде проведена сьогодні.