Голландський репортер УЄФА Пелле Расмуссен в своєму аккаунті на «Твіттер» ділиться фото з зі стадіону «Енергі Норд Аріна», на якому вже за пів години належить зіграти киянам та місцевому «Ольборгу»
«Сподіваюсь, київське «Динамо» взяло своє взуття «на шпильках». В Ольборзі сьогодні весь день йде дощ», - пише Пелле.
