Пелле Расмуссен: «Сподіваюсь, «Динамо» взяло своє взуття на «шпильках». ФОТО

Динамо Київ 23 Жовтня, 16:37 1486
Пелле Расмуссен: «Сподіваюсь, «Динамо» взяло своє взуття на «шпильках». ФОТО   | 19-27
Голландський репортер УЄФА Пелле Расмуссен в своєму аккаунті на «Твіттер» ділиться фото з зі стадіону «Енергі Норд Аріна», на якому вже за пів години належить зіграти киянам та місцевому «Ольборгу»

Голландський репортер УЄФА Пелле Расмуссен в своєму аккаунті на «Твіттер» ділиться фото з зі стадіону «Енергі Норд Аріна», на якому вже за пів години належить зіграти киянам та місцевому «Ольборгу»

«Сподіваюсь, київське «Динамо» взяло своє взуття «на шпильках». В Ольборзі сьогодні весь день йде дощ», - пише Пелле.