Після поразки київського «Динамо» від «Ольбургу», з рахунком 3:0, та перемоги «Стяуа» над «Ріу Аве» - 2:1, румунський клуб вийшов на перше місце.

Після поразки київського «Динамо» від «Ольбургу», з рахунком 3:0, та перемоги «Стяуа» над «Ріу Аве» - 2:1, румунський клуб вийшов на перше місце.
