Визначився найкращий гравець у складі «Динамо» проти «Ольборгу»

Динамо Київ 23 Жовтня, 21:50 1106
Визначився найкращий гравець у складі «Динамо» проти «Ольборгу»   | 19-27
Вболівальники київського клубу визначили найкращого гравця матчу «Динамо» Київ – «Ольборг», в якому кияни зазнали першої поразки в Лізі Європи.

На сторінці вболівальників «Динамо» у соціальній мережі «Вконтакте», більш ніж 19% фанатів «Динамо» віддали свій глос за Андрія Ярмоленка, повідомляє офіційний сайт столичного клубу.

На другому місці Джермейн Ленс – 16%

Третє місце посів Сергій Сидорчук – 4,5%

Слід також зазначити, що 40% респондентів проголосували за варіант «Найкращого гравця не було»