- Це цікаво, тому що я грав з почуттям того, що граю не дуже добре. Насправді, я не задоволений своєю грою, але я опинявся у потрібних місцях сьогодні. Це було дійсно чудово забити декілька голів.
Тепер ми маємо шанси на вихід з групи. Є три команди з 6-а очками і ми показали, що можемо грати з ними на рівні. Авжеж, буде шалено важка гра у Києві, але ми маємо шанс, - наводить слова Томсена «nordjyske.dк».