Ніколас Томсен: «Я не задоволений своєю грою»

Динамо Київ 23 Жовтня, 22:20 799
Ніколас Томсен: «Я не задоволений своєю грою»  | 19-27
Гравець «Ольбрга» Ніколас Томсен, якому двічі вдалося вразити ворота київського «Динамо» поділився своїми враженнями від матчу.

- Це цікаво, тому що я грав з почуттям того, що граю не дуже добре. Насправді, я не задоволений своєю грою, але я опинявся у потрібних місцях сьогодні. Це було дійсно чудово забити декілька голів.

Тепер ми маємо шанси на вихід з групи. Є три команди з 6-а очками і ми показали, що можемо грати з ними на рівні. Авжеж, буде шалено важка гра у Києві, але ми маємо шанс, - наводить слова Томсена «nordjyske.dк».