Півзахисник данського «Ольборга» Каспер Рішгард поділився враженнями після матчу з київським «Динамо».
«Динамо» - дуже сильна команда. В Лізі Європи потрібно бути обережними з будь-яким клубом. В матчі проти киян у нас все вийшло. Нам часто доводилось в Лізі Європи грати проти гравців, які є індивідуально сильнішими за нас. В такому випадку, це просто потрібно прийняти, як факт, і вийти на матч однією командою, єдиним цілим. Нам це чудово вдалося», - цитує Рішгарда yllands-posten.dk.