Томас Еневольдсен: «Я досі не розумію, як ми отак змогли перемогти «Динамо»

Динамо Київ 24 Жовтня, 07:15 895
Томас Еневольдсен: «Я досі не розумію, як ми отак змогли  перемогти «Динамо»  | 19-27
Гравець данського «Ольборга» Томас Еневольдсен поділився враженнями після матчу з київським «Динамо», в якому данці перемогли український клуб.

Гравець данського «Ольборга» Томас Еневольдсен поділився враженнями після матчу з київським «Динамо», в якому данці перемогли український клуб.

«Це одне з найбільших досягнень «Ольборга» в Європі. Я досі не розумію, як ми змогли отак перемогти «Динамо». Суперник був дуже сильним і майже ніхто в нас не вірив. Це, мабуть, і додало команді сил. Дякуємо вболівальникам. Нехай завжди нас так гучно підтримують і ми подаруємо їм ще більше яскравих перемог, як і чемпіонаті, так і в Європі», - цитує Еневольдсена jyllands-posten.dk.