Джермейн Ленс: «Не знали, що робити після двох пропущених м`ячів»

Динамо Київ 24 Жовтня, 09:04 1016
Джермейн Ленс: «Не знали, що робити після двох пропущених м`ячів»   | 19-27
Після поразки в Данії атакуючий півзахисник «Динамо» Джермейн Ленс зізнався, що два голи господарів поля поставили киян в ступор.

«Ми досить рано пропустили два м'ячі, а потім створили кілька моментів, але забити не вдалося. У футболі так трапляється. Сьогодні ми не показали все, на що здатні, але через два тижні у нас буде можливість відігратися. У нас є два тижні, щоб виправити помилки, які ми зробили сьогодні. Нам стане легше, якщо доб'ємося позитивного результату в наступному матчі з «Ольборгом».

Після двох пропущених голів здавалося, що ми не знаємо, що робити і як нам варто чинити. «Ольборг» завзято бився за результат. Можливо, все склалося б інакше, якби ми забили бодай один м'яч, проте у результаті ми програли з рахунком 0:3. Але після цієї поразки нічого ще не втрачено. Ми виграли два матчі з трьох. Через два тижні нам знову грати з «Ольборгом», і ми постараємося виграти цю зустріч», - наводить слова Ленса офіційний сайт УЄФА.