«Готувалися до цієї гри так, як і до всіх попередніх. Не думаю, що була якась розслабленість. Ви самі бачили, та й всі бачили, що м'яч вперто не йшов у ворота. Буває таке, що робити. Будемо далі готуватися, ніхто голову не опускає. Все нормально», - наводить слова Рибки terrikon.com.
Олександр Рибка: «М`яч вперто не йшов у ворота»
Голкіпер «Динамо» Олександр Рибка вважає, що з поразки «Ольборгу» (0:3) не потрібно робити трагедію.