Відомий у минулому футболіст Іван Гецко поділився враженнями від матчу 3 туру групового етапу Ліги Європи «Ольборг» - «Динамо».
«Ольборг» двічі перейшов центр поля і забив три м'ячі. «Динамо» бездарно зіграло в обороні. Деякі молоді футболісти, які нещодавно з'явилися у стартовому складі, вже підхопили зірочку.
Мені сподобалися слова Ярмоленка, про те, щоб піднятися потрібно низько впасти. Сподіваємося, що так і буде», - сказав Іван Гецко.