Екс-гравець «Динамо» вважає, що у поразці киян нічого страшного немає, і впевнений у перемозі біло-синіх в матчі-відповіді.
Про це Артем написав на своїй сторінці в Instagram, відповідаючи на запитання одного з його читачів.
dynamivets
@timi1010 Тьома, матч вчорашній дивився? Як тобі гра?
timi1010
@dynamivets Дуже здивувався... але таке буває, нічого страшного не відбулося, впевнений, що у Києві перемога буде за киянами.
