У бесіді з кореспондентом xsport.ua, український футбольний фахівець назвав причини невдач «Динамо» в матчі з «Ольборгом».
- Першим за часом в четвер грало «Динамо». У чому причина нищівної поразки від датчан, на ваш погляд?
- Головна біда - проблеми в захисті. Щоразу при атаках «Ольборга» у киян ззаду опинялося три гравця, хтось один постійно не встигав повернутися. Через це захисна лінія не витримувала.
- Чи була недооцінка суперника на тлі успішних результатів в цьому сезоні?
- Ні, я так не вважаю. Просто в колективі зараз багато молоді, яка раніше не грала на європейському рівні. Ребров будує українську команду, і, думаю, з часом все налагодиться.
- Чи можна виправдати цей результат невезінням?
- Може бути, адже у футболі без фарту нічого не буває. Після того, як Ярмоленко влучив в штангу, - так, пішло невезіння. Тут так: якщо гра йде - то йде, а якщо ні - то хоч трісни, нічого не поробиш.
- У трьох команд в групі J стало по 6 очок. Які турнірні перспективи «Динамо»?
- Отже, більше не можна розслаблятися, це хороший урок, який має піти на користь. А тепер буде ще цікавіше, попереду є ігри, і все в руках киян.