Юрій Максимов: «Щоразу при атаках «Ольборга» у киян ззаду опинялося три гравці»

Динамо Київ 24 Жовтня, 14:15 996
Юрій Максимов: «Щоразу при атаках «Ольборга» у киян ззаду опинялося три гравці»   | 19-27
У бесіді з кореспондентом український футбольний фахівець назвав причини невдач «Динамо» в матчі з «Ольборгом».

У бесіді з кореспондентом xsport.ua, український футбольний фахівець назвав причини невдач «Динамо» в матчі з «Ольборгом».

- Першим за часом в четвер грало «Динамо». У чому причина нищівної поразки від датчан, на ваш погляд?

- Головна біда - проблеми в захисті. Щоразу при атаках «Ольборга» у киян ззаду опинялося три гравця, хтось один постійно не встигав повернутися. Через це захисна лінія не витримувала.

- Чи була недооцінка суперника на тлі успішних результатів в цьому сезоні?

- Ні, я так не вважаю. Просто в колективі зараз багато молоді, яка раніше не грала на європейському рівні. Ребров будує українську команду, і, думаю, з часом все налагодиться.

- Чи можна виправдати цей результат невезінням?

- Може бути, адже у футболі без фарту нічого не буває. Після того, як Ярмоленко влучив в штангу, - так, пішло невезіння. Тут так: якщо гра йде - то йде, а якщо ні - то хоч трісни, нічого не поробиш.

- У трьох команд в групі J стало по 6 очок. Які турнірні перспективи «Динамо»?

- Отже, більше не можна розслаблятися, це хороший урок, який має піти на користь. А тепер буде ще цікавіше, попереду є ігри, і все в руках киян.