Дніпропетровці у трьо матчах зазнали дві поразки з однаковим рахунок - 0:1. Програли підопічні Маркевича міланському «Інтеру» та азербайджанському «Карабаху». Усі ці два матчи відбулись на НСК «Олімпійський».
Єдиний виїзний мат проти французького «Сент-Ентьена» закінчився для дніпропетровців краще - нічия 0:0.
Після цих результатів, дніпропетровський клуб обіймає останню позицію у групі F.
Наступний матч «Дніпро» проведе в Азербайджані проти місцевого «Карабаху». Гра відбудеться 6 листопада.