Поразку від«Ольборгу» (0:3), для «Динамо», експерт Сергій Морозов не вважає початком спаду команди і впевнений, що кияни ще все надолужать.
- На жаль, не витримала цього разу перевірки динамівська молодь. Але це було передбачувано. Так, Сергій Ребров довіряє перспективним футболістам і правильно робить, адже вони досить швидко стали відпрацьовувати видані аванси, але ось вимагати від них стабільності просто не можна. І тут не варто звинувачувати в невдачі когось окремо.
Зараз «Динамо» - молода команда, яка проходить процес становлення. Тому, швидше за все, не варто чекати навіть будь-яких змін у складі, і вже тим паче кардинальних. Тут вся справа в психології, з часом до молоді прийде впевненість. Десь придавив суперник, зашуміли трибуни, ось вони і попливли. Але така поразка тепер має піти на користь, і справа навіть не стільки в досвіді, для хлопців це більше подіє як гартування. Також, я відразу поспішу і заспокоїти вболівальників. Якщо і є сенс говорити про якийсь спад, то лише тимчасовий. Згаяне в матчі з «Ольборгом» динамівці швидко надолужать. У Києві з данцями ми побачимо зовсім іншу гру, не виключено навіть, що з великим рахунком вже виграє «Динамо», - приводить слова Морозова газета «Вести«
Сергій Морозов: «Не варто чекати будь-яких змін у складі «Динамо»
Поразку від«Ольборгу» (0:3), для «Динамо», експерт Сергій Морозов не вважає початком спаду команди і впевнений, що кияни ще все надолужать.