Святослав Сирота: «В «Динамо» залишилася порочна практика підбору коней не наїзниками, а кіньми, що вийшли на пенсію»

Динамо Київ 24 Жовтня, 19:39 961
Святослав Сирота: «В «Динамо» залишилася порочна практика підбору коней не наїзниками, а кіньми, що вийшли на пенсію»  | 19-27
Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота прокоментував поразку «Динамо» в Ольборзі.

«Кілька днів тому я написав, що будуть поразки і будуть образливі поразки. Це якраз той випадок. було б дуже дивно, якби за 3-4 місяці була створена команда, яка нікому б не програвала. Без поразок не буває перемог. Ребров теж людина, і має право на помилки. Але його оточення повинне не плавити його, а допомагати виносити уроки з таких ігор, і намагатися не повторювати їх. Сподіваюся, що в майбутньому ми побачимо в обороні більш солідну і надійну гру.

Мені взагалі дивно що є критика Реброва! Ребров прийняв команду і грає тим складом що є. Моур коли-небудь поставить гравця якого йому нав'язують, крім Шеви, або якому не довіряє на поле, або якого купували без його згоди? Ось тому він і несе повну відповідальність за гру! Ось коли Реброву дадуть такі повноваження (почнуть повністю довіряти) ось тоді і критикувати буде справедливо!

В «Динамо» поки, крім Реброва, нічого не змінилося. Як я сказав, залишилася порочна практика підбору коней не наїзниками, а кіньми, що вийшли на пенсію. Вони підбирають стайню так, щоб вона не була краще, ніж, коли працювали вони. І результат при них, залишався краще, ніж при нових скакунах. Потім же можна говорити, от при нас все було прекрасно, а нинішнє покоління не таке», - написав Сирота в соціальній мережі «Фейсбук».