Екс-президент ПФЛ Святослав Сирота обіцяє постригтися наголо, якщо ФФУ виконає обіцянку побудувати багатофункціональний спортивний об'єкт та ще й не за державні кошти.
«Багатофункціональний спортивний об'єкт соціального призначення, який будується не тільки для футболістів, але і для жителів міста та області, в тому числі - для дітей.
Якщо вони це побудують протягом хоча б пару років, то я пострижуся наголо. Хоча, згідно обіцянкам, будівництво має вже скоро закінчуватися.
Як можна так дурити народ? Не вкладається в голові!», - таку реакцію викликала в Святослава Сироти новина про будівництво спортивного комплексу, яке планує ФФУ.
Член Виконкому Федерації футболу України Віталій Пилипенко розповів, що ФФУ побудує спортивний комплекс для збірних команд України усіх вікових груп у Вишгороді вже розпочато. Крім того, він зазначив, що ФФУ не має наміру використовувати ані копійки державних коштів для зведення цього стратегічно важливого для всього українського футболу об'єкту.
«Як ви вже знаєте, бажанням президента ФФУ було будівництво футбольного майданчика у кожній області. У зв'язку з неможливістю співпраці на той момент з центральною та місцевими органами влади та виділення необхідних коштів під будівництво, Анатолій Коньков ініціював створення проекту, який ми наразі реалізовуємо. Важливо зрозуміти, що це не манеж для національних збірних команд, а багатофункціональний спортивний об'єкт соціального призначення, який будується не тільки для футболістів, а й для жителів міста та області, в тому числі - для дітей», - розповів Пилипенко офіційному сайту ФФУ.
«Необхідно зрозуміти, що ФФУ практично не використовує державний ресурс при будівництві об'єкта у Вишгороді у настільки складний для нашої країни період. Завдяки співпраці з УЄФА, ФФУ вдалося добути гроші для України. Федерація побудує на них те, що попередні футбольні функціонери тільки обіцяли зробити протягом не одного десятиліття.
Орієнтовна вартість зведення комплексу не є секретом ні для кого - 4,8 млн. євро. Ще раз підкреслю для всіх, хто впевнений, ніби гроші на будівництво об'єкта можуть піти не за призначенням: соціальний об'єкт фізичної культури і спорту у Вишгороді будується для держави не за державне фінансування. В Україну зайшли європейські кошти, які ніхто нікуди не забере. Цей об'єкт залишиться назавжди у нашій країні і принесе чимало користі для розвитку як дитячо-юнацького і масового, так і професіонального вітчизняного футболу», - підкреслив Віталій Пилипенко.
Залишається тільки чекати, що ми побачимо - багатофункціональний спортивний об'єкт, або лисого Святослава Сироту.