«Я впевнений, що «Динамо» захоче реабілітуватися перед своїми вболівальниками за поразку в Данії. Але й у нас така ж задача - останній шанс пройти далі. Ми прекрасно розуміємо, що для наших фанів ця гра є дуже важливою, тому ми зробимо все, щоб їх не розчарувати. Чи готують Балажіца на місце нападника? Ця інформація не для розголошення, побачимо у вівторок».
Павло Ксьонз: «У грі з «Карпатами» «Динамо» захоче реабілітуватися за поразку «Ольборгу»
Захисник ФК «Карпати» Павло Ксьонз поділився очікуваннями від матчу-відповіді кубкової гри з «Динамо».