Капітан «Металіста», бразильський півзахисник Клейтон Шав'єр, повернувся до Харкова, повідомляє Facebook харківського клубу.
Бразилець відновлювався після того, як відчув біль в районі живота. На Батьківщині Клейтон провів останні кілька тижнів.
На даний час, капітан харківського клубу вже приступив до тренувань і, не виключено, що з'явиться на полі в наступному матчі своєї команди проти «Говерли», у вівторок 28 жовтня.
