«Вибачте мене за те, що я був відсутнім. Вже незабаром я повернусь. У кінці жовтня - на початку листопада буду в Києві», - написав нападник «Динамо» у Facebook.

«Вибачте мене за те, що я був відсутнім. Вже незабаром я повернусь. У кінці жовтня - на початку листопада буду в Києві», - написав нападник «Динамо» у Facebook.
