. Про це інформує офіційний сайт УЄФА, пише football.ua
Таким чином, «Фенербахче» все ж буде змушений розплатитися за участь в договірних матчах в 2011 році.
Згідно з рішеннями Контрольно-дисциплінарної інстанції УЄФА (червень 2013 року) і Апеляційної інстанції УЄФА (липень 2013 року), «Фенербахче» виключений з розіграшів двох наступних клубних турнірів УЄФА, в яких мав би взяти участь згідно з результатами на внутрішній арені, включаючи Лігу Чемпіонів УЄФА-2013/14. Це рішення 28 серпня 2014 схвалив Спортивний арбітражний суд.
Вердикт Федерального суду Швейцарії ставить крапку в цій справі і підтверджує, що прийняті раніше різними дисциплінарними органами УЄФА рішення були абсолютно вірними.