«Не працював з командою, тому що мені видаляли мозоль на пальці. Лазером вирізали, зробили дірку. Чесно кажучи, боляче, не те що бігати, а навіть ходити. Коли я зможу повернутися - не знаю. Можливо, доведеться якось знеболювати.
Лікарі сказали, що вже через пару днів зможу почати працювати. Це мене вже давно турбувало, мучився, але потім наважився. Думав, мені просто виріжуть його і все. Але виявилося, не все так гладко, як хотілося», - поскаржився Шацьких, передаєь Xsport
Раніше повідомлялось, що Шацьких може пропустити матч-відповідь 1/8 Кубку України проти «Металіста, який відбудеться 29 жовтня.