Олексій Бєлік: «На нас знову може очікувати розгром»

Футбол України 25 Жовтня, 16:24 774
Олексій Бєлік: «На нас знову може очікувати розгром»   | 19-27
Нападник «Шахтаря» 1999–2000-х років поділився своїми прогнозами на майбутній кубковий матч із «Полтавою».



– «Гірники» на сто відсотків виконали завдання з виходу у чвертьфінал Кубка ще в першому матчі?
– Так, виходить, що жодної інтриги глядачам не залишається. Це більше допоміжна гра.

– Отже, ми побачимо велику ротацію?
– Думаю, Луческу дасть можливість вийти на поле футболістам, які частіше залишаються в запасі. Їм не вистачає практики, це шанс для них. І таким чином відпочинуть гравці, які брали участь у Лізі чемпіонів. У підсумку команда буде в однаковому і фізичному, і психологічному стані.

– І для цього «Шахтарю» потрібно вигравати?
– Звичайно, перемога потрібна в будь-якому разі. Для футболістів, які часто не потрапляють до стартового складу, цей матч – можливість зарекомендувати себе з найкращого боку.

– З яким рахунком завершиться протистояння?
– Якщо гравці в підсвідомості позбудуться результату першої зустрічі, на нас знову може чекати розгром. Проте всі розуміють, що справу вже зроблено, тому припускаю перемогу «Шахтаря» 3:0.