Віктор Скрипник: «Наше перше завдання – вийти в наступний раунд Кубку»

Світовий футбол 25 Жовтня, 21:26 729
Віктор Скрипник: «Наше перше завдання – вийти в наступний раунд Кубку»   | 19-27
Український фахівець Віктор Скрипник, який очолив бременський «Вердер» розповів про найближчі плани команди.

- Ми вже у вівторок граємо на Кубок. Граємо проти третьої ліги. Здається, що Бундесліга проти третьої ліги, але саме такі суперники завжди небезпечні. Вони грають вдома. Це східна команда, яка дуже пристойна. Це перше завдання зараз у нас - вийти в наступний раунд Кубку.

У нас багато хороших гравців, які з якихось причин на даний момент не показують того, що від них очікується. Наша задача - розібратися в цьому і поліпшити стан нашої команди, - розповів Скрипник в ефірі «Футбол NEWS».