- Ми вже у вівторок граємо на Кубок. Граємо проти третьої ліги. Здається, що Бундесліга проти третьої ліги, але саме такі суперники завжди небезпечні. Вони грають вдома. Це східна команда, яка дуже пристойна. Це перше завдання зараз у нас - вийти в наступний раунд Кубку.
У нас багато хороших гравців, які з якихось причин на даний момент не показують того, що від них очікується. Наша задача - розібратися в цьому і поліпшити стан нашої команди, - розповів Скрипник в ефірі «Футбол NEWS».