Про це в програмі «Моя гра» на телеканалі «Футбол 1» повідомив президент клубу Владислав Гельзін.
«Академію ми були змушені розпустити. Всім гравцям дали статус вільного агента, щоб вони могли знайти інші клуби. Але багато родин залишилися ще в Донецьку. Сьогодні починати там якісь заняття або тренування буде небезпечно. Наражати дітей на небезпеку було б неправильно», - заявив він.
Нагадаємо, раніше бойовики захопили в Донецьку тренувальну базу місцевого «Металурга», а в базу «Шахтаря» влучило 4 снаряди.