Захисник «Реала» після перемоги над «Барселоною» (3:1) назвав результат закономірним.
На думку португальця, який забив гол у цій грі, його команда на даний момент перевершує за силою каталонський клуб.
- Ми сильніші і продемонстрували це, - цитує Пепе «СЕ» з посиланням на AS. - Початок був не дуже гарним, ми пропустили вже на четвертій хвилині.
Але добре зреагували, зрівняли рахунок до перерви, а в другому таймі були кращою командою на полі. «Реал» грав із менталітетом переможця.
І я хочу нагадати кожному: перемога в Лізі чемпіонів в десятий раз - це не випадковість.