Юссуф повернувся в Харків

Динамо Київ 26 Жовтня, 19:27 650
Юссуф повернувся в Харків    | 19-27
Захисник «Металіста» Юссуф, орендований у «Динамо», в четвер був прооперований в Києві.

Сьогодні вже його відпустили в Харків.

Футболіст вирішив не залишатися в Києві і до обіду прибув у розташування свого клубу. Там він і проходитиме реабілітацію, на яку піде близько 2 місяців, повідомляє «Террикон».