Півзахисник «Кубані» Секу Олісе розповів агентству «Р-спорт», що звик до такої поведінки російських вболівальників.
«Я чув, як уболівальники «Торпедо» ухали в нашу адресу. Коли наші чорношкірі гравці були з м'ячем, вони видавали ухання. Але це футбол, ми їх не слухаємо, ми граємо у свій футбол. Звичайно, нам не подобається така поведінка, але ми не звертаємо на це уваги. Я вже три роки в Росії граю, це нормально, я вже звик, так як це відбувається постійно. Це реалії російського футболу», - сказав Олісе.