В інтерв’ю нігерійському інформаційному порталу «РUNCH» Аруна пояснив, що не потрапив до заявки «Динамо» на матч із «Ольбргом» не через те, що був не потрібен команді.
«Я добре тренуюсь, це знає тренерський штаб та медичний персонал. Я мав можливість, або поїхати в Данію, або зіграти за дубль. Але я обрав останнє, тому що це посприяє тому, щоб я набрав кращу форму для того, щоб мене запросили до збірної в листопаді», - розповів Аруна.
Варто відмітити, що Лукман Аруна потрапив числа гравців, яких новий тренер збірної Нігерії Амаду може викликати до лав національної збірної.