Вболівальники розповіли про банер «UEFA – we care about Russia»

Динамо Київ 26 Жовтня, 20:45 1566
Вболівальники розповіли про банер «UEFA – we care about Russia»  | 19-27
Один з авторів відомого банеру «UEFA – we care about Russia», розповів історію його створення та про подвійні стандарти UEFA.

Один з авторів відомого банеру «UEFA – we care about Russia», в ефірі телепередачі «ПроФутбол», розповів історію його створення та про подвійні стандарти UEFA.

«Історія банеру «UEFA – we care about Russia» дуже проста. Ми побачили, що справа з кримським питанням, яке розглядає UEFA – затягується. Європейці «включили дурня» і вже пройшла середина жовтня, час, коли повинна була зібратись робоча група. Ніхто нічого не каже, не збирає. Якась дуже дивна позиція. Тому ми вирішили це питання якимось чином «підняти», повернути у публічну площину

Гостра реакція UEFA говорить про те, що ми потрапили у самісіньке «яблучко». Підстав забороняти немає ніяких. Але їм просто немає чого заперечувати

UEFA, з однієї сторони, бореться з расизмом, а з іншої каже – «Війна? Нічого страшного». Саме такі подвійні стандарти нас і не влаштовують»