«За день народження навіть не хочеться говорити. Який день народження, команда програла, настрою нема.
Після того, як пропустили, якось всі опустили голови, засмутились, хоча ще грати було хвилин 70-ть. Можна було все виправити та виграти гру, але всі чогось подумали, що гру завершено і ще отримали 2 голи. Соромно, якщо чесно за таку гру.
Треба переглянути своє відношення, тому що ми виграли декілька ігор та подумали, що непереможні, можемо в пів ноги всіх обігравати. Розібратися треба у цій грі, щоб таке не повторювалося.
Такі ігри іноді трапляються. Іноді треба, щоб нас з небес опускали на землю», - розповів Ярмоленко журналістам програми «Великий футбол».