Експерти «ПроФутбол» Олександр Іщенко та Сергій Кондауров, прокоментували поразку «Динамо» у третьому турі Ліги Європи від данського «Ольборгу».
Олександр Іщенко
«Основна причина поразки киян – психологія. Напевно, в якийсь момент, гравці почали думати про те, що перемога може дістатись сама собою. Уся преса і вболівальники налаштувались на такий тон, що все пройде добре, але вовки, на полюванні, повинні бути голодними.
Потрібно дуже відповідально відноситись до наступних матчів і не забувати, що ми грали з чемпіоном Данії. Вони дуже організовані, особливо в захисті. В чемпіонаті ми ніколи так не грали, щоб десять гравців грати в обороні»
Сергій Кандауров
«Сподівання були на усі три команди. І це дуже погано, що усі три програли. Але, це певний урок для наших представників. Гадаю, у наступних турах ми побачимо зовсім інші команди, те ж «Динамо».
«Динамо» обігравати усіх повинно і змушено. Бажаємо, щоб так і було»