Наставник «Дніпра» - про матчі команди в єврокубках в Києві на НСК «Олімпійський».
«Ми більше в літаку сидимо, ніж тренуємося. Це ненормальне явище. Не знаю, чому вони так вперлися. У нас спокійно вже давно», - повідомляє MatchDay.
«Чому ми повинні літати до Києва і грати на величезному напівпорожньому стадіоні? Я вважаю, що це неправильно», - заявив Мирон Маркевич.