Маркевич: «Чому ми повинні літати до Києва і грати на напівпорожньому стадіоні?»

Футбол України 27 Жовтня, 07:12 659
Маркевич: «Чому ми повинні літати до Києва і грати на напівпорожньому стадіоні?»  | 19-27
Наставник «Дніпра» - про матчі команди в єврокубках в Києві на НСК «Олімпійський».

Наставник «Дніпра» - про матчі команди в єврокубках в Києві на НСК «Олімпійський».

«Ми більше в літаку сидимо, ніж тренуємося. Це ненормальне явище. Не знаю, чому вони так вперлися. У нас спокійно вже давно», - повідомляє MatchDay.

«Чому ми повинні літати до Києва і грати на величезному напівпорожньому стадіоні? Я вважаю, що це неправильно», - заявив Мирон Маркевич.