Форвард «Дніпра» заявив, що не ходив на вибори.
«Яке голосування, ви що жартуєте? Я не голосував і не збираюся. По-перше, у мене донецька прописка, а, по-друге, для того, щоб голосувати в нашій країні, повинні бути гідні кандидати, які зможуть підняти нашу країну, а таких немає. Наш тренер теж не голосував», - цитує Селезньова lvov.kp.ua.