Тарас Павлів прокоментував ситуацію з банером на адресу УЄФА. ВІДЕО

Футбол України 27 Жовтня, 10:37 923
Тарас Павлів прокоментував ситуацію з банером на адресу УЄФА. ВІДЕО    | 19-27
Голова організації «Завжди Вірні» в ефірі передачі «Великий футбол» прокоментував останні порушення на стадіоні «Арена Львів».

Про банері на адресу УЄФА: «Ми бачимо, що стосовно Криму нічого не вирішується два місяці. Росіяни возять банера ДНР по всій Європі, розвішують. Ми зверталися до Федерації футболу, щоб не нашкодити їй. Там нам сказали, що такий банер не несе нічого забороненого. З ким ми спілкувалися? Військова таємниця. Подібні банера є практично у кожному клубі. Ми принципово, щоб не нашкодити, не вивішуємо його на міжнародних матчах, тільки у внутрішньому чемпіонаті. Я готовий понести відповідальність, але не знайшов в статуті УЄФА, що в цьому банері забороненого"​​.

Про людину, яка кинула фаєр в матчі з «Порту»: «Я його особисто знаю, але до фанатського руху він вже роки два не має ніякого відношення».

Про «Шахтар»: «У Львові ніхто не хоче шкодити «Шахтарю». В один і той же день на матч «Карпат» ходить 1-2 тисячі, а на «Шахтар» - 15 тисяч. Це приклад гостинності Львова та гарного менеджменту «Шахтаря». Кинутий на поле фаєр в матчі «Шахтаря» - це замовна провокація», - повідомляє MatchDay.