Наставник харків'ян розуміє, що команді залишається битися за свій імідж і честь клубу:
- Будемо боротися тільки за честь клубу. Футболісти повинні виходити і показувати командний футбол і грати для вболівальників - це найголовніше.
Нагадаємо, що «Металіст» у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського поступився польській «Легії» з рахунком 0:1, - повідомляє «Террикон».