Нем: «Я не німий»

Футбол України 27 Жовтня, 18:12 1159
Нем: «Я не німий»   | 19-27
Півзахисник «гірників» поділився думкою про матч з «Полтавою».

- Ти досить довго не виходив у складі, а сьогодні вийшов, забив м'яч...
- Я справді дуже щасливий! Спасибі. Минулого разу, коли я грав, мені вдалося забити в чемпіонаті, і ось сьогодні я знову на поле - і знову забиваю. Все йде добре. Так, я нечасто виходжу, зате влучно.

- Які враження від вболівальників?
- Підтримка фанів нам сьогодні дуже допомогла, вони здорово вболівали.

- Складалося враження, що в кінці команда просто догравала матч. Це правда?
- Наприкінці, коли рахунок вже був 4:1 і ми розуміли, що вже перемогли, трохи розслабилися.

- А перед поєдинком не було розслабленості, враховуючи результат першої зустрічі?
- Звичайно, ні. Тому що Містер завжди каже: потрібно виходити і грати на перемогу, якого б рівня команда не була.

- Уболівальники асоціюють твоє прізвище з російською приказкою: «Коли я їм, я глухий і німий». Ти знаєш про це?
- (Сміється.) Дійсно?! Це точно не про мене! Тому що я дуже багато розмовляю. Не німий однозначно!