«Полив поля був з моєї ініціативи. Потрібно було грати швидше. Ми намагаємося грати вперед, швидше, і поле має бути під таку гру. В європейських клубах це прийнято. Ми в Києві просили полити поле, але, на жаль, нам відмовили. Я не кажу, що це причина поразки, але у футболі дрібниць не буває. Ми на базі поливаємо поле перед кожним тренуванням. У такому випадку гра йде швидше, м'яч швидше котиться».
«Насамперед, нам потрібно було відіграватися, і ми поставили двох форвардів. А крім того, у нас три хороших форварда: Зозуля, Калініч і Селезньов. І коли хтось не грає, вони трохи незадоволені. Тому я намагаюся знаходити їм місце, тому що футболісти хороші, але не завжди можна грати в два нападники. Канкава зайняв звичне місце поруч з Ротанем. Сильно ми не змінювали склад, тим більше що сьогодні Федецький пропускав. Думаю, в неділю він буде грати. Зараз потрібно думати над складом. Поки я не чув жодних скарг на здоров'я. Начебто все нормально», - цитує Маркевича офіційний сайт «Дніпра».
Мирон Маркевич: «В Києві нам відмовили в поливі газону»
Головний тренер «Дніпра» прокоментував перемогу своїх підопічних в кубковому матчі проти луцької «Волині».