«Ольборг» знову переміг

Світовий футбол 28 Жовтня, 09:12 534
«Ольборг» знову переміг   | 19-27
Після перемоги над київським «Динамо» в 3-му турі групового етапу Ліги Європи данський «Ольборг» записав у свій актив три очки і в гостьовому матчі національної першості.

«Норсьелланд» - 1:0, причому гол у свої ворота на останніх секундах матчу забив захисник господарів Грегор.

У цій грі знову себе прекрасно проявив воротар гостей Ніколай Ларсен (на фото).

Склад «Ольборга» у цьому поєдинку: Ларсен, Петерсен, Теландер, Матіасен, Рисгаард, Вюрц, Томсен, Якобсен (Аугустинусен, 77), Фредріксен (Эленіус, 65), Дальсгаард, Крістенсен (Вичман, 85).

Набравши 15 очок в 12 турах найближчий суперник «біло-синіх» у Лізі Європи залишився в середині таблиці датської Суперліги на 7-му місці.